Dopis – odesílání dopisů, e-mailů, datovek a SMS

Služba Dopis umožňuje hromadné odesílání zpráv (dopisů, e-mailů, datovek či SMS).

Službě dodáte vzor (šablonu) zprávy a MS Excel tabulku, a služba pro každý řádek vygeneruje a odešle zprávu.

Kromě odesílání přes MS Excel tabulku je možné zprávu (např. dopis) odeslat i jednotlivě, nebo přes službu Případ (rovněž jednotlivě nebo hromadně) nebo odeslat předem připravené soubory.

Při elektronickém odesílání dopisů Vám odpadá veškerá nepříjemná práce nedůstojná tomuto století – nemusíte nic tisknout, vypisovat adresu na obálku či podací lístek a hlavně nemusíte s dopisem chodit na poštu a vystát frontu u okýnka!

Služba Dopis funguje velice jednoduše – pro odeslání jedné zprávy (např. dopisu) stačí přes webový formulář nahrát PDF zprávy (např. dopisu), který chcete odeslat. Okamžitě po odeslání dopisu si můžete jako PDF stáhnout podací lístek České pošty potvrzující podání, či můžete on-line sledovat stav doručení dopisu.

Služba navíc funguje i hromadně – můžete vytvořit zprávy pomocí šablony a tabulky nebo nahrát i větší množstí zpráv k rozeslání naráz.

Odesílat je možné také ze služby Případ, kdy Vám díky generování zpráv ze šablon odpadá zdlouhavé Ctrl+C a Ctrl+V. Navíc u případu budete mít přehled, co jste odeslali, ať už e-mailem, SMS, dopisem či datovkou.

U odesílání poštovních dopisů je odesílání realizováno přes našeho smluvního partnera - Českou poštou, a.s. Lze však zvolit i jiného poskytovatele (či použít váš vlastní účet u České pošty) - v tom případě nás kontaktujte.

Cena služby vychází z ceníku České pošty, a.s. navýšeného opouhých 10 %. Provize pokrývá naše náklady na provoz, údržbu a rozvoj této služby.Kompletní ceník

Přejdětě z papírové podoby na iSpis.cz Dopis – moderní způsob odesílání dopisů. Vyplatí se Vám to!